Apie mus

Dainos baldai logo

“Dainos baldai” tai nuo 1999 metų sėkmingai dirbanti baldų gamybos ir prekybos įmonė Šiauliuose. Iki atidarant pirmąją baldų parduotuvę, ne vienus metus dirbome baldų gamybos srityje, todėl išmanome savo veiklą. Dirbame taip, kad klientas, pirkdamas iš mūsų baldus, gautų profesionalų aptarnavimą, praktiškų patarimų, platų asortimentą ir, žinoma, puikios kokybės baldus.

Siekdami sukurti jaukią baldų salono atmosferą, pas mus galima įsigyti ir kalviško meno dirbinių. savo darbu jau užsitarnavome šiauliečių pasitikėjimą, turime nuolat besiplečiantį klientų ratą, esame žinomi. Mes visada atviri naujovėms, dirbame isigilindami į klientų poreikius. Šiuo metu sulaukiame vis didesnio klientų susidomėjimo kokybiškais baldais su slankiojančiomis sistemomis.

Jau beveik 15 metų esame UAB “EMIRA” dileriai todėl galime pasiūlyti tokius baldus, kurie pagaminti patikimomis technologijomis, “iš vienų rankų”. Spintos, drabužinės, stumdomos sistemos ir nestandartiniai baldai. Kokybė, stilius, prabanga visa tai ko reikia klientui. Perkant mūsų įmonėje baldus, dizaineris klientui interjerą sukuria nemokamai.

Ilgametė patirtis baldų gamybos ir prekybos srityje greitai bus 21 metai sėkmingo darbo. Aukšta kokybė už prieinamą kainą. Atstovaujame ne vienai baldų gamybos įmonei todėl klientams galime pasiūlyti aukštos kokybės lietuviškus baldus ir čiužinius už gamintojo kainą, įvairias nuolaidas.